i f v li

Ota yhteyttä

Valve Motion keskittyy liikkuvan kuvan luomiseen ja käsittelyyn. Intohimomme on kertoa sinun tarinasi.

Viidenkymmenen omistautuneen ja luovan ammattilaisen voimin luomme tarinoita kaikille media-alustoille.

Meiltä saat upeat mainosvideot sekä paljon muuta huipputason osaajilta – ota yhteyttä nyt, kerromme mielellämme lisää!

Tervetuloa tapaamaan meitä osoitteeseenIlmalankatu 2 C, Helsinki.

Palvelemme myös osoitteessa Ludviginkatu 6-8, Helsinki.

Laskutustietomme löytyvät alta.

Isto Kannisto CEO Valve Motion

Myyntiasioissa ota yhteyttä
CEO Isto Kannistoon
040 1897 114
isto.kannisto@valve.fi

Roosa-Maria Sipinen Office Manager Valve Motion

Muissa asioissa sinua palvelee
Office Manager
Roosa-Maria Sipinen
020 7450 200
motion@valve.fi

Laskutustiedot Valve Motionille:

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite / OVT -tunnus: 003726386909
Operaattori : OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus / operaattoritunnus: E204503

Paperilaskut
Valve Media Oy
PL 71613
00063 LASKUNET

Tiimi

Motionlayer

Isto Kannisto

CEO
isto.kannisto@valve.fi
040 1897 114

Motionlayer

Anitta Rosenvall

Head of Studio
anitta.rosenvall@valve.fi

Motionlayer

Annemi Kuusela

Head of Motion Creative
annemi.kuusela@valve.fi
044 370 4648

Motionlayer

Akira Ahola

PR Planner
akira.ahola@valve.fi

Motionlayer

Motionlayer

J-P Lamminpohja

Production Manager
juha-petteri.lamminpohja@valve.fi

Motionlayer

Janita Suojanen

Social Media Producer
janita.suojanen@valve.fi

Motionlayer

Jonna Aunio

Senior Project Manager
jonna.aunio@valve.fi

Motionlayer

Jouni Sipponen

Post Production Coordinator
jouni.sipponen@valve.fi

Juha Laukkanen

Lead Motion Designer
juha.laukkanen@valve.fi

Motionlayer

Jukka Eggert

Creative Editor
jukka.eggert@valve.fi

Motionlayer

Jukka Lehtikari

Motion Designer
jukka.lehtikari@valve.fi

Motionlayer

Juuso Koski

Creative Editor
juuso.koski@valve.fi

Motionlayer

Mappela Riima

Creative
mappela.riima@valve.fi

Motionlayer

Matias Autio

Web Designer
matias.autio@valve.fi

Motionlayer

Motionlayer

Matti Elo

Creative Producer
matti.elo@valve.fi

Motionlayer

Matti Lehti

Motion Designer
matti.lehti@valve.fi

Motionlayer

Netta Uusitalo

Post Production Coordinator
netta.uusitalo@valve.fi

Motionlayer

Noa Nakai

Creative Producer
noa.nakai@valve.fi

Motionlayer

Panu Suurnäkki

Project Manager
panu.suurnakki@valve.fi

Motionlayer

Riina Sipovaara

Creative
riina.sipovaara@valve.fi

Motionlayer

Tauno Sillanpää

Motion Designer
tauno.sillanpaa@valve.fi

Motionlayer

Motionlayer

Timo Montonen

Creative Editor
timo.montonen@valve.fi

Motionlayer

Viivi Pulkkinen

Project Manager
viivi.pulkkinen@valve.fi